Szczegóły dokumentu
Powrót do listy dokumentówW skład Gminy Garbów wchodzą następujące sołectwa:
1. BOGUCIN;
2. BORKÓW;
3. GARBÓW I;
4. GARBÓW II;
5. GUTANÓW;
6. JANÓW;
7. KAROLIN;
8. LEŚCE;
9. PIOTROWICE WIELKIE;
10. PIOTROWICE KOLONIA;
11. MESZNO;
12. PRZYBYSŁAWICE;
13. WOLA PRZYBYSŁAWSKA I;
14. WOLA PRZYBYSŁAWSKA II;
15. ZAGRODY.
Lista Sołtysów Gminy Garbów:
Lp. |
Sołectwo |
Imię i Nazwisko Sołtysa |
Wybrani do Rady Sołeckiej |
1. |
Bogucin |
Aneta Wolińska |
1. Monika Kamińska 2. Paweł Szalak 3. Waldemar Smolak 4. Andrzej Pasternak |
2. |
Borków |
Edward Wawerski |
1. Jan Staniak 2. Jacek Staniak 3. Mariusz Maj |
3. |
Garbów I |
Marian Chabros |
1. Marek Szymański 2.Piotr Antoniak 3. Jacek Królik 4. Antoni Macewicz |
4. |
Garbów II |
Marta Jędrejek |
1. Danuta Kulik 2. Wiesława Furtak 3. Irena Suska-Maj |
5. |
Gutanów |
Renata Wartacz |
1. Paweł Pasternak 2. Sylwester Pszczoła 3. Michał Karman 4. Marek Chołody 5. Mariusz Glegoła |
6. |
Janów |
Teresa Anna Pikul |
1. Krzysztof Misztal 2. Stefan Pytka 3. Halina Paluch |
7. |
Karolin |
Tomasz Płowaś |
1. Grzegorz Staniak 2. Dariusz Kulikowski 3. Wacław Skowronek 4. Remigiusz Serko 5. Sławomir Bogusz
|
8. |
Leśce |
Bożena Grabarz |
1. Wiktoria Wartacz 2. Sebastian Tarka 3. Grzegorz Parakowski 4. Michał Hunek 5. Przemysław Wójcik 6. Jerzy Lipski 7. Krzysztof Wójcik 8. Kamil Pochwatka |
9. |
Meszno |
Jan Gawron |
1. Andrzej Maj 2. Dariusz Bogusz 3. Stanisław Flisiak |
10. |
Piotrowice Kolonia |
Łukasz Czerwonka |
1. Dorota Barwińska 2. Tadeusz Filipek 3. Rafał Malesa 4. Magdalena Czerwonka
|
11. |
Piotrowice Wielkie |
Leszek Drozd |
1. Jerzy Wdowiak 2. Jacek Kołodziej 3. Marcin Skałecki 4. Roman Kowalczyk 5. Stanisław Kłysiak 6. Tomasz Woźniak |
12. |
Przybysławice |
Elżbieta Nakonieczna |
1. Jacek Poleszak 2. Ryszard Kamiński 3. Cezary Kozak 4. Janusz Dados 5. Agata Finkowska 6. Iwona Piwko 7. Ewelina Antolak 8. Marcin Zarzeka |
13. |
Wola Przybysławska I |
Stanisław Sumorek |
1. Ryszard Czarnecki 2. Zygmunt Gawron 3. Sławomir Król |
14. |
Wola Przybysławska II |
Tadeusz Smolak |
1. Waldemar Paluch 2. Monika Wójcicka 3. Mateusz Rusinek 4. Krzysztof Reszka |
15. |
Zagrody |
Małgorzata Leszek |
1. Małgorzata Szczepaniak 2. Katarzyna Zaręba 3. Halina Iwan 4. Urszula Mańko 5. Jerzy Kamiński |
Dodano do BIP dnia: 2008-09-17 16:00:25